• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Installer Patch Format Microsoft

Co to jest plik MSP?

Plik używany do aktualizacji systemu operacyjnego Windows i innych programów firmy Microsoft. Zazwyczaj dołączone do aktualizacji zabezpieczeń lub poprawek firmy Microsoft. Uruchom programy instalacyjne Windows Hotfix.Exe i Update.Exe.

Jak otworzyć plik MSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSP

Inne problemy z plikiem MSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSP:

  • plik MSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik