• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSN. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Network Related Format Microsoft

Co to jest plik MSN?

Zawiera listę zablokowanych hostów internetowych, często identyfikowanych przez adresy IP. Uniemożliwia dostęp do niektórych stron internetowych i innych lokalizacji w Internecie.

Domyślny plik blokujący hosta ma zazwyczaj nazwę " hosts.Msn " i znajduje się w katalogu "C: WINDOWSsystem32driversetc".

Jak otworzyć plik MSN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSN

Inne problemy z plikiem MSN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSN:

  • plik MSN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik