• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSM. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Installer Merge Module Microsoft

Co to jest plik MSM?

Baza danych modułu scalania zawierającego ustawienia i właściwości instalacji określonego instalatora oprogramowania. Zawiera pliki, zasoby, wpisy rejestru i informacje o konfiguracji. Często zawarte w pliku .MSI.

Pliki MSM są również nazywane "scalają pliki pakietów". Ponieważ są one zazwyczaj częścią pakietu instalacyjnego, pliki MSM nie powinny być otwierane ręcznie.

Jak otworzyć plik MSM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSM

Inne problemy z plikiem MSM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSM:

  • plik MSM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik