• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSKN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSKN. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSKN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSKN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MediaMonkey Skin Format Ventis Media

Co to jest plik MSKN?

Motywu lub skóry, który definiuje wygląd programu MediaMonkey, program do organizowania i odtwarzania plików muzycznych. Zawiera ustawienia interfejsu paska tytułu, paska stanu, przycisków, kart i pól wyboru.

Domyślny plik skórki programu MediaMonkey to "Theme.Mskn", który można edytować za pomocą edytora motywu KSdev.

Jak otworzyć plik MSKN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSKN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSKN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSKN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSKN

Inne problemy z plikiem MSKN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSKN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSKN:

  • plik MSKN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSKN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSKN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik