• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Installer Installation Package Microsoft

Co to jest plik MSI?

Plik MSI to pakiet, który zawiera informacje o instalacji konkretnego instalatora, takie jak pliki do zainstalowania i lokalizacje instalacji. Może być używany do aktualizacji systemu Windows, jak również instalatorów oprogramowania firm trzecich.

Zawartość pakietu MSI może zostać wyodrębniona przy użyciu narzędzia do dekompresji plików, takiego jak 7-Zip.

W systemie Windows Vista pliki .su służą do instalowania aktualizacji systemu i poprawek.

Jak otworzyć plik MSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSI

Inne problemy z plikiem MSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSI:

  • plik MSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik