• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSHI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSHI. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSHI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSHI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Help Index Format Microsoft

Co to jest plik MSHI?

Plik dokumentacji pomocy utworzony w formacie indeksu pomocy MS Viewer 1.X. Zapisuje indeks miejscowy używany do przeglądania i przeszukiwania dokumentacji pomocy. Wykorzystywane przez programistów podczas tworzenia tematów pomocy dotyczących ich tytułów oprogramowania.

Pliki MSHI służą do indeksowania zawartości w plikach zbiorczych pomocy .MSHC. Gdy plik MSHI istnieje, jest on wdrażany wraz z odpowiednim plikiem MSHC w podpisanym archiwum .CAB.

MS Help Viewer 1.X zastępuje format MS Help 2.X (.HXS) i MS Help 1.X (.CHM).

Jak otworzyć plik MSHI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSHI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSHI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSHI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSHI

Inne problemy z plikiem MSHI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSHI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSHI:

  • plik MSHI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSHI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSHI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik