• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MASH Microsoft Agent Script Helper Format Martin Schweiger

Co to jest plik MSH?

Własny model siatki 3D używany przez Orbitera, darmowy program do symulacji lotów kosmicznych. Zapisuje trójwymiarową strukturę promu, stacji lub innego obiektu kosmicznego. Używa formatowania ASCII i określa wierzchołki i siatki dla różnych części modelu, a także tekstury (pliki .DDS) i materiały stosowane w modelu.

Pliki MSH są zapisywane w folderze Meshes instalacji oprogramowania.

Jak otworzyć plik MSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSH

Inne problemy z plikiem MSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSH:

  • plik MSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik