• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MSDVD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MSDVD. Jeżeli chcesz otworzyć plik MSDVD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MSDVD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows DVD Maker Format Microsoft

Co to jest plik MSDVD?

Projekt DVD utworzony przy użyciu programu Windows DVD Maker. Sformatowany w formacie XML i zawiera znaczniki, które definiują zawartość multimedialną, tytuł DVD, styl menu, nazwy przycisków i inne informacje. Mogą być także generowane przez aplikacje innych firm, które korzystają z funkcji kodowania DVD Maker.

Windows DVD Maker jest programem do produkcji DVD dołączonym do wersji systemu Windows Vista Home Premium i Ultimate. Jest to dodatkowa aplikacja do programu Windows Movie Maker.

Jak otworzyć plik MSDVD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MSDVD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MSDVD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MSDVD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MSDVD

Inne problemy z plikiem MSDVD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MSDVD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MSDVD:

  • plik MSDVD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MSDVD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MSDVD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik