• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MS-TNEF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MS-TNEF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MS-TNEF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MS-TNEF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Transport Neutral Encapsulation Format Microsoft

Co to jest plik MS-TNEF?

Plik wygenerowany czasem przez programy pocztowe firmy Microsoft, takie jak Outlook. Zapisuje wiadomość w zastrzeżonym formacie Microsoft TNEF, co często nie jest rozpoznawane przez inne programy pocztowe. Może powodować, że e-mail ma pojawić się z tekstem "application / ms-tnef", czyli typem MIME dla formatowania poczty e-mail firmy Microsoft Exchange.

Pliki MS-TNEF rzadko widać w rozszerzeniach ".Ms-tnef". Zamiast tego są one zwykle postrzegane z nazwą pliku Winmail.Dat (plik .DAT), który zawiera dane zakodowane przez MS-TNEF.

Jak otworzyć plik MS-TNEF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MS-TNEF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MS-TNEF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MS-TNEF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MS-TNEF

Inne problemy z plikiem MS-TNEF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MS-TNEF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MS-TNEF:

  • plik MS-TNEF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MS-TNEF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MS-TNEF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik