• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MRXS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MRXS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MRXS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MRXS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MIRAX Virtual Slide Format Carl Zeiss MicroImaging

Co to jest plik MRXS?

Plik obrazu stworzony przez mikroskopowe cyfrowe skanery slajdów zgodnych z MIRAX, takie jak seria Carl Zeiss MIRAX lub seria 3DHISTECH Pannoramic. Przechowuje obrazy próbek próbek z pojedynczych slajdów ze szkła na pojedynczym, cyfrowym slajdzie. Służy do archiwizacji i analizy obrazów mikroskopowych.

Zsuwki MIRAX mogą być analizami w wielu warunkach oglądania. Mogą być na przykład powiększane, a kolor, jasność i kontrast mogą być regulowane. Dodatkowo wspierają obsługę ślizgu fluorescencyjnego.

Aplikacja Pannoramic Viewer jest tym samym programem co program "MIRAX Viewer". Został opracowany przez firmę 3DHISTECH.

Jak otworzyć plik MRXS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MRXS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MRXS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MRXS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MRXS

Inne problemy z plikiem MRXS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MRXS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MRXS:

  • plik MRXS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MRXS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MRXS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik