• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MRK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MRK. Jeżeli chcesz otworzyć plik MRK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MRK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DPOF Digital Print Order Format Auto Print Order Format N/A

Co to jest plik MRK?

Plik tekstowy zapisany w aparatach cyfrowych wraz z obrazami cyfrowymi. Opisuje kolejność drukowania zdjęć podczas drukowania zdjęć bezpośrednio z aparatu. Używany przez cyfrowe usługi drukowania zdjęć, które obsługują format wydruku zamówień cyfrowych (DPOF).

Plik zlecenia wydruku jest zwykle zapisywany w folderze / MISC na cyfrowym aparacie fotograficznym i jest nazywany "AUTPRINT.MRK".

Jak otworzyć plik MRK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MRK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MRK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MRK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MRK

Inne problemy z plikiem MRK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MRK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MRK:

  • plik MRK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MRK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MRK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik