• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MQV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MQV. Jeżeli chcesz otworzyć plik MQV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MQV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Movie Player File Format Sony

Co to jest plik MQV?

Własny format filmu używany przez urządzenia Sony, takie jak Clie PDA. Podobny do pliku wideo .MP4, ale używa innej metody kodowania. Odtwarzane z programem Apple QuickTime Player 6 lub nowszym.

Pliki MQV mogą być odtwarzane w systemie Palm OS przy użyciu programu Sony Movie Player.

Jak otworzyć plik MQV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MQV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MQV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MQV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MQV

Inne problemy z plikiem MQV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MQV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MQV:

  • plik MQV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MQV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MQV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik