• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MQO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MQO. Jeżeli chcesz otworzyć plik MQO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MQO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Metasequoia 3D Image Format Metasequoia

Co to jest plik MQO?

Obraz 3D stworzony przez Metasequoia, program modelowania 3D. Zapisuje geometrię 3D i informuje o postaci lub innym obiekcie. Również zapisuje stosowane tekstury. Posiada formatowanie zwykłego tekstu i można je eksportować do popularnych formatów 3D, w tym .DXF, .LWO, .3DS i .OBJ.

Jak otworzyć plik MQO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MQO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MQO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MQO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MQO

Inne problemy z plikiem MQO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MQO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MQO:

  • plik MQO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MQO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MQO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik