• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPV. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG 1 Video Format Moving Picture Experts Group

Co to jest plik MPV?

Plik wideo zawierający "elementarny strumień" lub surowe dane wideo. Zazwyczaj zawiera dane wideo zapisane w kompresji MPEG-2. Służy do produkcji surowej z magnetowidu lub do surowego wkładu do programu do authoringu wideo. Nie zawiera danych audio.

Pliki MPV nie używają formatu kontenera, takiego jak pliki .AVI lub .MP4. Mogą jednak nadal być odtwarzane we wspólnych odtwarzaczach wideo, którzy mają odpowiedni kodeks. Czasem plik MPV można zmienić na nazwę pliku .MPG, co może pozwolić na grę w popularnych odtwarzaczach wideo.

Pliki MPV są podobne do plików .M2V.

Jak otworzyć plik MPV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPV

Inne problemy z plikiem MPV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPV:

  • plik MPV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik