• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPSUB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPSUB. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPSUB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPSUB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Subtitle Format MPlayer

Co to jest plik MPSUB?

Plik napisów filmowych stworzony przez MPlayera, aplikację do odtwarzania multimediów. Zawiera zrzut filmów napisanych z innego pliku napisów, np. Pliku .SSA. Służy do przechowywania napisów w formacie, który może być manipulowany przez MPlayera.

Pliki MPSUB można wyrzucać za pomocą narzędzia wiersza polecenia MPlayer dumpmpsub.

Jak otworzyć plik MPSUB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPSUB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPSUB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPSUB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPSUB

Inne problemy z plikiem MPSUB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPSUB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPSUB:

  • plik MPSUB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPSUB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPSUB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik