• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Project Plan Format Microsoft

Co to jest plik MPP?

Plik MPP jest projektem utworzonym przez program Microsoft Project, programem do organizacji, śledzenia i utrzymania projektów. Zawiera on linię czasu, listę zadań i inne informacje o projekcie. Pliki MPP są używane do kontrolowania obciążeń, harmonogramów, finansów itp.

Pliki MPP są głównym plikiem związanym z programem Microsoft Project i są tworzone podczas zapisywania projektu. Możesz otworzyć i edytować plik MPP w programie Microsoft Project lub wybrać jednego z wielu widzów dostępnych do pobrania.

Różne wersje programu MS Project mogą otwierać niektóre, ale nie wszystkie pliki projektów. Poniższa lista zawiera więcej informacji. Program MS Project 98 może otwierać pliki Project 4X i Project 98. Program MS Project 2000 może otwierać pliki Project 98 i Project 2000. Program MS Project 2002 może otwierać pliki Project 98, Project 2000 i Project 2002. Program MS Project 2003 może otwierać pliki programu Project 98, 2000, 2002 i 2003.

Jak otworzyć plik MPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPP

Inne problemy z plikiem MPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPP:

  • plik MPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MPP
MPP do MPX