• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPG4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPG4. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPG4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPG4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-4 Video N/A

Co to jest plik MPG4?

Plik wideo, który wykorzystuje kompresję MPEG-4, standard opracowany przez Moving Picture Experts Group (MPEG). Znacznie mniej popularne niż rozszerzenie .MP4.

Format wideo MPEG-4 koduje ścieżki dźwiękowe za pomocą zaawansowanego kodowania dźwięku (AAC), który jest tego samego typu kompresji audio używany w plikach AAC. Format również koduje ścieżki wideo z kodowaniem MPEG-4.

Jak otworzyć plik MPG4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPG4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPG4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPG4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPG4

Inne problemy z plikiem MPG4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPG4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPG4:

  • plik MPG4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPG4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPG4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik