• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPG. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG 1 Video File Format N/A

Co to jest plik MPG?

Plik MPG to wspólny plik wideo, który używa cyfrowego formatu wideo standardowego przez Grupę Ekspertów Ruchu Fotograficznego (MPEG). Pliki MPG są często używane do tworzenia filmów, które są rozpowszechniane w Internecie i zazwyczaj zawierają kompresję audio i wideo MPEG-1 lub MPEG-2.

Jak otworzyć plik MPG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPG

Inne problemy z plikiem MPG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPG:

  • plik MPG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MPG
MPG do M2TSMPG do 3GPMPG do AVIMPG do DASHMPG do F4VMPG do FLVMPG do M4VMPG do MKVMPG do MOVMPG do MP4MPG do MPEGMPG do MTSMPG do RMMPG do TRPMPG do VOBMPG do WMV