• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPEG4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPEG4. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPEG4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPEG4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-4 Video Format N/A

Co to jest plik MPEG4?

Plik MPEG4 jest plikiem wideo zapisanym w formacie pojemnika MPEG-4. Zawiera zarówno dane audio, jak i wideo oraz obsługuje wiele koderów kreskowych A / V. Pliki MPEG4 są powszechnie używane do dystrybucji treści wideo w internecie i do przesyłania strumieniowego wideo w Internecie. Pliki MPEG4. Pliki MPEG4 zazwyczaj mają rozszerzenie pliku .MP4.

Jak otworzyć plik MPEG4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPEG4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPEG4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPEG4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPEG4

Inne problemy z plikiem MPEG4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPEG4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPEG4:

  • plik MPEG4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPEG4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPEG4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik