• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPEG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPEG. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPEG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPEG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG Movie N/A

Co to jest plik MPEG?

Popularny format wideo standardowy przez Grupę Ekspertów Moving Picture Experts (MPEG). Skompresowany przy użyciu kompresji MPEG-1 lub MPEG-2. Często używane do tworzenia filmów rozprowadzanych przez Internet.

Filmy MPEG są zazwyczaj zapisywane z rozszerzeniem .MPG.

Jak otworzyć plik MPEG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPEG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPEG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPEG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPEG

Inne problemy z plikiem MPEG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPEG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPEG:

  • plik MPEG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPEG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPEG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MPEG
MPEG do DVR-MSMPEG do 3GPMPEG do AMVMPEG do ASFMPEG do AVIMPEG do DASHMPEG do FLVMPEG do M2TSMPEG do MKVMPEG do MOVMPEG do MP4MPEG do MPGMPEG do RMMPEG do VOBMPEG do WMAMPEG do XVID