• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP_

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP_. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP_, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP_

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mobile Phone Sound Format N/A

Co to jest plik MP_?

Dzwonek lub inny dźwięk używany przez firmę Motorola, LG, Samsung, Sanyo i inne telefony komórkowe. Może być przenoszony do komputera za pomocą programu narzędziowego telefonu komórkowego, takiego jak Motorola Phone Tools (MPT) i może być odtwarzany za pomocą standardowego odtwarzacza audio, takiego jak iTunes.

Jak otworzyć plik MP_?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP_ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP_ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP_ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP_

Inne problemy z plikiem MP_

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP_ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP_:

  • plik MP_ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP_ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP_ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik