• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Maya Personal Learning Edition Format Autodesk

Co to jest plik MP?

Projekt utworzony za pomocą programu Maya Personal Learning Edition (PLE), programu modelowania 3D opracowanego w celu niehandlowego. Podobnie do pliku .MA, ale zapisanego w formacie niekomercyjnym z oznaczającym znakiem wodnym.

Pliki MP można otwierać za pomocą programu Maya PLE, ale nie można ich otworzyć w komercyjnej wersji programu Maya.

Jak otworzyć plik MP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP

Inne problemy z plikiem MP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP:

  • plik MP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik