• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP7

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP7. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP7, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP7

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NI Multisim V7 Project Format National Instruments

Co to jest plik MP7?

Projekt projektowy stworzony przez Multisim w wersji 7, projektowanie obwodów i analiza. Zapisuje odniesienia do jednego lub kilku projektów obwodów drukowanych PCB, które są zapisywane w plikach .MS7. Może również zawierać dane symulacji, dokumenty i raporty.

Pliki MP7 są wykorzystywane do organizacji projektów obwodów w projekcie.

Wersja multisim 11 używa plików .MP11 dla projektów Multisim, ale nadal można otwierać starsze pliki MP7.

Jak otworzyć plik MP7?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP7 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP7 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP7 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP7

Inne problemy z plikiem MP7

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP7 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP7:

  • plik MP7 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP7 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP7 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik