• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP4V

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP4V. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP4V, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP4V

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-4 Video Format Moving Picture Experts Group

Co to jest plik MP4V?

Format plików wideo opracowany przez firmę MPEG (grupa ekspertów ds. Migracji zdjęć). Może zawierać obrazy nieruchome, obiekty wideo i obiekty audio. Obsługuje również tekst, grafikę i syntetyczne dźwięki.

MPEG-4 jest przeznaczony dla trzech podstawowych nośników, w tym 1) telewizji cyfrowej, 2) interaktywnych aplikacji graficznych, oraz 3) interaktywnych multimediów (iE The WWW). Opiera się on na standardach MPEG-1 i MPEG-2, ale obsługuje dodatkowe typy treści i jest bardziej rozszerzalny.

Standardowym rozszerzeniem plików dla plików wideo MPEG-4 jest .MP4.

Jak otworzyć plik MP4V?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP4V jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP4V z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP4V którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP4V

Inne problemy z plikiem MP4V

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP4V nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP4V:

  • plik MP4V którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP4V z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP4V nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik