• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP4.INFOVID

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP4.INFOVID. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP4.INFOVID, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP4.INFOVID

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Parrot AR Drone And Gyro Flyer Video N/A

Co to jest plik MP4.INFOVID?

Przejściowy format wideo stworzony przez różne modele Parrot AR Drone i Gyro Flyer, sterowany radiem helikopter czworokątny zbudowany przez francuską firmę Parrot. Mp4.Infovid pliki są tworzone, ponieważ rejestrator Parrot iOS zapisuje się do jednego formatu, a następnie konwertuje go na .MP4, gdy tylko proces nagrywania zostanie zatrzymany.

Jeśli ta konwersja wideo zostanie przerwana, albo przez uytkownika opuszczającego aplikację lotniczą przed zakończeniem zapisu, bateria dymna błyśnie, albo jeśli upaść na ziemi, filmy nie zostaną przetworzone i pozostaną w pierwotnym stanie formatu.

Wskazówka producenta w takim scenariuszu nie dotyka ani nie zmienia nazwy plików tymczasowych, ale po prostu włącz zasilanie AR.Drone 2. Podłącz kieszeń USB i pliki wideo zostaną wkrótce przetworzone.

Jak otworzyć plik MP4.INFOVID?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP4.INFOVID jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP4.INFOVID z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP4.INFOVID którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP4.INFOVID

Inne problemy z plikiem MP4.INFOVID

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP4.INFOVID nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP4.INFOVID:

  • plik MP4.INFOVID którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP4.INFOVID z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP4.INFOVID nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik