• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP3. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compressed Audio And Music File, Mp3 Songs Or Ringtones Moving Picture Experts Group

Co to jest plik MP3?

Plik MP3 to plik audio, który wykorzystuje skompresowany format audio opracowany przez Grupę Moving Picture Experts, która wykorzystuje kompresję dźwięku "Layer 3". Jest powszechnie używany do przechowywania plików muzycznych i książek audio na dysku twardym i może dostarczyć dźwięk o jakości zbliżonej do jakości płyty CD (stereo, 16-bit) w pliku około 1/10 wielkości pliku .WAV lub .AIF.

Jakość pliku MP3 zależy w dużej mierze od szybkości transmisji bitowej stosowanej do kompresji. Wspólne szybkości transmisji danych to 128, 160, 192 i 256 kb / s. Wyższe szybkości transmisji danych powodują, że pliki o wyższej jakości wymagają więcej miejsca na dysku.

Pliki MP3 są obsługiwane przez większość przenośnych odtwarzaczy muzycznych, takich jak urządzenia Apple iPod i Sony Walkman. Mogą też być odtwarzane na Amazon Kindle. Telefony komórkowe Symbian OS mogą odtwarzać pliki MP3 przy użyciu programu UltraMP3.

Wyświetl definicję MP3.

Jak otworzyć plik MP3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP3

Inne problemy z plikiem MP3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP3:

  • plik MP3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MP3
MP3 do 3GAMP3 do AACMP3 do AVIMP3 do CAFMP3 do CDAMP3 do FLAMP3 do FLACMP3 do FLVMP3 do M4AMP3 do M4PMP3 do M4RMP3 do MOVMP3 do MP4MP3 do NWFMP3 do OGGMP3 do TOCMP3 do WAVMP3 do WAVEMP3 do WMAMP3 do WMVMP3 do WV