• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP2S

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP2S. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP2S, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP2S

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Max Payne 2 Saved Game Format Rockstar Games

Co to jest plik MP2S?

Gra zapisana w Max Payne 2, pierwszej osobie shooterze filmowym. Oszczędza postępy w grze, dzięki czemu gracz może wznowić grę od momentu, w którym gra została zapisana. Zazwyczaj nazwane "savegame000.Mp2s", "savegame001.Mp2s", "savegame002.Mp2s" itd.

Jak otworzyć plik MP2S?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP2S jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP2S z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP2S którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP2S

Inne problemy z plikiem MP2S

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP2S nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP2S:

  • plik MP2S którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP2S z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP2S nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik