• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP . Jeżeli chcesz otworzyć plik MP , bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Maya Personal Learning Edition Format Autodesk

Co to jest plik MP ?

Projekt utworzony za pomocą programu Maya Personal Learning Edition (PLE), programu modelowania 3D opracowanego w celu niehandlowego. Podobnie do pliku .MA, ale zapisanego w formacie niekomercyjnym z oznaczającym znakiem wodnym.

Pliki MP można otwierać za pomocą programu Maya PLE, ale nie można ich otworzyć w komercyjnej wersji programu Maya.

Jak otworzyć plik MP ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP

Inne problemy z plikiem MP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP :

  • plik MP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik