• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MOX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MOX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MOX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MOX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ExtendSim Model Format Imagine That

Co to jest plik MOX?

Model symulacji utworzony za pomocą programu ExtendSim, który jest symulowany w rzeczywistych procesach w różnych dziedzinach. Zawiera jeden lub więcej symulacji utworzonych przez użytkownika.

Jak otworzyć plik MOX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MOX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MOX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MOX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MOX

Inne problemy z plikiem MOX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MOX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MOX:

  • plik MOX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MOX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MOX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik