• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MONEY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MONEY. Jeżeli chcesz otworzyć plik MONEY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MONEY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Money Data Format Jumsoft

Co to jest plik MONEY?

Plik danych utworzony przez Money, aplikację śledzenia osobistego. Zapewnia informacje finansowe dotyczące kont bankowych, inwestycji, kart kredytowych i innych kont. Mogą zawierać transakcje wprowadzane ręcznie przez użytkownika lub pobrane z instytucji finansowej.

Jak otworzyć plik MONEY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MONEY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MONEY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MONEY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MONEY

Inne problemy z plikiem MONEY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MONEY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MONEY:

  • plik MONEY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MONEY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MONEY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik