• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MOM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MOM. Jeżeli chcesz otworzyć plik MOM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MOM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Managed Object Model Apple

Co to jest plik MOM?

Model danych stworzony przy użyciu oprogramowania do projektowania Xcode firmy Apple. Zapewnia model danych podstawowych, generowany przez kod programu. Zapisano w zarchiwizowanej wersji formatu NSManagedObjectModel.

Pliki MOM mogą być importowane do narzędzi Xcode Design Tools, wybierając opcję Design & rarr.Data Model & rarr.Import ... Z paska menu Xcode.

Jak otworzyć plik MOM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MOM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MOM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MOM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MOM

Inne problemy z plikiem MOM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MOM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MOM:

  • plik MOM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MOM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MOM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik