• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MOHO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MOHO. Jeżeli chcesz otworzyć plik MOHO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MOHO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Anime Studio Animation Project Format Smith Micro

Co to jest plik MOHO?

Projekt animacji utworzony przez wczesne wersje Anime Studio, program animowany przeznaczony do tworzenia filmów anime. Zawiera warstwy, obiekty i linię czasu. Mogą też zawierać style i efekty, które można zastosować do obiektów używanych w wideo.

Pliki MOHO zostały pierwotnie utworzone przez Moho, animowany program animacyjny, który został zastąpiony przez Anime Studio. Wcześniejsze wersje programu Anime Studio korzystały z rozszerzenia MOHO, ale bieżące wersje programu zapisują projekty z rozszerzeniem .ANME. Aktualne wersje Anime Studio nadal obsługują pliki MOHO.

Jak otworzyć plik MOHO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MOHO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MOHO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MOHO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MOHO

Inne problemy z plikiem MOHO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MOHO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MOHO:

  • plik MOHO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MOHO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MOHO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik