• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MOFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MOFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MOFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MOFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony AVCHD Index Format Sony

Co to jest plik MOFF?

Plik używany przez Picture in Motion Browser, program Sony do odtwarzania i analizy plików wideo. Zawiera indeks zarejestrowanych danych analizy. Utworzono obok pliku .MODD w celu analizy filmu .M2TS.

Jeśli brakuje pliku MOFF lub MODD, plik wideo M2TS może być nadal odtwarzany. Dane dotyczące analizy wideo nie są jednak dostępne.

Pliki MOFF nie zawierają danych wideo.

Jak otworzyć plik MOFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MOFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MOFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MOFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MOFF

Inne problemy z plikiem MOFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MOFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MOFF:

  • plik MOFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MOFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MOFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik