• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MODD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MODD. Jeżeli chcesz otworzyć plik MODD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MODD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Video Analysis Format Sony

Co to jest plik MODD?

Plik informacyjny, który przechowuje metadane dotyczące klipu wideo nagranego za pomocą kamery Sony. Zapisano wraz z plikiem o wysokiej rozdzielczości .M2TS lub standardową definicją pliku .MPG. Mogą zawierać informacje o dacie i godzinie oraz inne istotne dane.

Dane zapisane w plikach MODD są wykorzystywane przez funkcję analizy wideo w programie Sony Picture Motion Browser.

Jak otworzyć plik MODD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MODD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MODD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MODD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MODD

Inne problemy z plikiem MODD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MODD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MODD:

  • plik MODD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MODD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MODD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik