• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MO. Jeżeli chcesz otworzyć plik MO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GNU Gettext Machine Object Format N/A

Co to jest plik MO?

Binarny plik danych zawierający dane o obiekcie powoływane przez program. Zazwyczaj używany do tłumaczenia kodu programu. Może być ładowany lub importowany do programu GNU gettext.

Ponieważ pliki MO mają charakter binarny, nie są czytelne dla człowieka, takie jak pliki .PO. Mogą jednak zawierać pewne dane, które można rozpoznać w edytorze tekstowym.

Jak otworzyć plik MO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MO

Inne problemy z plikiem MO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MO:

  • plik MO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik