• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNY. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Money Data Format Microsoft

Co to jest plik MNY?

Plik danych finansowych stworzony przez firmę Microsoft Money, program zarządzania finansami osobistymi lub finansowymi firmy. Może zawierać wiele kont, takich jak konta oszczędnościowe, sprawdzające i inwestycyjne.

Microsoft Money zostało zaprzestane.

Jak otworzyć plik MNY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNY

Inne problemy z plikiem MNY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNY:

  • plik MNY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik