• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNH. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Master Navigator Header Format Sapper Oy

Co to jest plik MNH?

Plik geoinformacyjny używany przez Master Navigator Software, program nawigacyjny GIS. Zawiera informacje o powiązanym obrazie mapy zapisanym w formacie .JPG, .PNG, .GIF lub innego. Zapisuje dane dotyczące projekcji geograficznej obrazu oraz informacji o kalibracji.

Obrazy mapy i pliki MNH są zawsze sprzężone w połączeniu z Master Navigation Software.

Jak otworzyć plik MNH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNH

Inne problemy z plikiem MNH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNH:

  • plik MNH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik