• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik MMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MicroMV Movie Format Sony

Co to jest plik MMV?

Plik wideo utworzony przez niektóre cyfrowe kamery firmy Sony. Zawiera dane wideo, które korzystają z kompresji MPEG-2 12 Mbit / s. Może być przekształcany w inne formaty w kilku odtwarzaczach wideo i programach do edycji.

Firma Sony zaprzestała stosowania modeli kamer MicroMV w 2006 roku.

Jak otworzyć plik MMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MMV

Inne problemy z plikiem MMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MMV:

  • plik MMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MMV
MMV do AVI