• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MML. Jeżeli chcesz otworzyć plik MML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe FrameMaker Format Adobe Systems

Co to jest plik MML?

Plik utworzony za pomocą języka Markup Maker programu Adobe (MML). Używany przez program Adobe FrameMaker, program służący do tworzenia i publikowania dużych dokumentów strukturyzowanych. Zawiera instrukcje formatowania układu strony, grafiki, tekstu i innych właściwości strony.

Pliki MML mogą być importowane do istniejącego dokumentu FrameMaker lub można je wykorzystać do wygenerowania nowego układu stron. Są one przechowywane w formacie tekstowym ASCII.

Jak otworzyć plik MML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MML

Inne problemy z plikiem MML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MML:

  • plik MML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik