• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MMC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office XP Media Content Format Microsoft

Co to jest plik MMC?

Zawiera zbiór zdjęć (takich jak galeria zdjęć clipartów) lub innych mediów w zorganizowanym formacie. Zazwyczaj zapisany w katalogu Katalog danych Application DataMicrosoftMedia.

Przykładem pliku MMC jest plik katalogu "Artgal50.Mmc", który zawiera obrazy, słowa kluczowe i podglądy miniaturowe używane przez Galerię.

Jak otworzyć plik MMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MMC

Inne problemy z plikiem MMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MMC:

  • plik MMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik