• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MM. Jeżeli chcesz otworzyć plik MM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Xcode Core Objective-C Program Source Code Format N/A

Co to jest plik MM?

Plik kodu źródłowego zapisany w językach programowania obiektywu C i C ++. Różnice z pliku .M, który zawiera tylko kod typu Objective-C. Służy do włączania kodu C ++ w aplikacjach Macintosh.

Jak otworzyć plik MM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MM

Inne problemy z plikiem MM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MM:

  • plik MM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik