• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MLP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MLP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MLP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MLP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Meridian Lossless Packing Audio Format Meridian Audio

Co to jest plik MLP?

Plik audio kodowany przy użyciu modulacji impulsowej (PCM) i skompresowany przy użyciu algorytmu kompresji Meridian Lossless Packing (MLP). Często używany do odtwarzania płyt Blu-ray i DVD-Audio. Zapewnia średnią kompresję wynoszącą około 2: 1 w porównaniu z oryginalnym plikiem audio PCM.

Algorytm kompresji MLP został opracowany przez Meridian Audio. Pliki MLP można tworzyć za pomocą kodera MLP firmy Meridian.

Jak otworzyć plik MLP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MLP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MLP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MLP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MLP

Inne problemy z plikiem MLP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MLP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MLP:

  • plik MLP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MLP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MLP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik