• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MLC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MLC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MLC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MLC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Language Interface Pack Format Microsoft

Co to jest plik MLC?

Plik interfejsu językowego (LIP) używany przez system operacyjny Windows. Zawiera informacje o tłumaczeniach, które umożliwiają wyświetlanie interfejsu użytkownika w danym języku. Służy do lokalizowania instalacji systemu operacyjnego Windows.

Każda LIP wymaga zainstalowania języka bazowego, który jest językiem źródłowym służącym do tłumaczenia interfejsu użytkownika. LIP często tłumaczą tylko podzbiór elementów interfejsu użytkownika.

LIP musi być używany przez system operacyjny, który obsługują. Na przykład Windows Vista LIP nie może być używany w systemie Windows 7.

Jak otworzyć plik MLC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MLC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MLC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MLC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MLC

Inne problemy z plikiem MLC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MLC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MLC:

  • plik MLC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MLC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MLC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik