• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MLB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MLB. Jeżeli chcesz otworzyć plik MLB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MLB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Mobile Media Library Format Avanquest Software

Co to jest plik MLB?

Plik projektu projektu etykiety utworzony przez MyLabel Designer Deluxe, program służący do projektowania układów etykiet i drukowania ich. Mogą zawierać pola grafiki, tekstu i szablonu wypełnione odpowiednią tabelą danych, która jest w formacie arkusza kalkulacyjnego.

Jak otworzyć plik MLB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MLB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MLB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MLB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MLB

Inne problemy z plikiem MLB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MLB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MLB:

  • plik MLB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MLB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MLB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik