• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ML. Jeżeli chcesz otworzyć plik ML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ML Language Source Code Format Robin Milner

Co to jest plik ML?

Plik tekstowy napisany w języku ML, funkcjonalny język programowania. Mogą być zapisywane przy użyciu standardu ML (SML) lub jednej z kilku odmian w rodzinie ML, w tym jako Caml, Objective Caml (OCaml), JoCaml, Extended ML i MacroML. Często używane w projektowaniu języków do tworzenia kompilatorów lub innych interpretatorów kodu źródłowego. Używany również w środowiskach akademickich do udowodnienia teorii.

Chociaż istnieje wiele odmian ML, OCaml jest najbardziej popularną wersją.

Język F # firmy Microsoft jest również częścią rodziny ML, ponieważ jest pochodną ML. F # jest w dużym stopniu kompatybilny z OCaml.

Jak otworzyć plik ML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ML

Inne problemy z plikiem ML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ML:

  • plik ML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik