• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MK4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MK4. Jeżeli chcesz otworzyć plik MK4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MK4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Schiller Medilog ECG Raw Data Format Schiller

Co to jest plik MK4?

Plik utworzony przez urządzenie Schiller medilog ECG (Electrocardiography), służące do rejestrowania danych o pulsu. Zawiera surowe dane przechwycone przez 3 lub 7-kanałowe urządzenie EKG, gdy są podłączone do człowieka. Może być wizualizowany w towarzyszącym oprogramowaniu MEDILOG DARWIN.

Pliki z rozszerzeniem .M12 służą do przechowywania danych z 12-kanałowego EKG.

Jak otworzyć plik MK4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MK4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MK4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MK4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MK4

Inne problemy z plikiem MK4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MK4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MK4:

  • plik MK4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MK4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MK4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik