• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MJP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MJP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MJP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MJP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VTech MJP Video Format LG

Co to jest plik MJP?

Motion JPEG format wideo, który przechowuje klatki wideo przy użyciu kompresji .JPG. Używane przez telefony komórkowe LG do przechwytywania i zapisywania wideo. Zapisano w zastrzeżonym formacie, który nie jest obsługiwany przez większość programów do odtwarzania filmów.

Jak otworzyć plik MJP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MJP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MJP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MJP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MJP

Inne problemy z plikiem MJP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MJP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MJP:

  • plik MJP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MJP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MJP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik