• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MJBOOKTEMPLATE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MJBOOKTEMPLATE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MJBOOKTEMPLATE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MJBOOKTEMPLATE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MacJournal Book Template Mariner Software, Inc.

Co to jest plik MJBOOKTEMPLATE?

Szablon książki używany przez MacJournal, aplikację blogowania i dziennikarstwa. Wymiary sklepów szablony książek. Szablony zawierają Casewrap (8,25 x 10,75 cala), Digest (5,5 x 8,5 cala), Letter US (8,5 x 11 cali) i US Trade (6 w x 9 cali).

Aby wybrać szablon dla swojej książki, wybierz Plik i rarr. Nowa książka ..., wybierz żądany szablon, a następnie kliknij przycisk OK.

Jak otworzyć plik MJBOOKTEMPLATE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MJBOOKTEMPLATE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MJBOOKTEMPLATE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MJBOOKTEMPLATE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MJBOOKTEMPLATE

Inne problemy z plikiem MJBOOKTEMPLATE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MJBOOKTEMPLATE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MJBOOKTEMPLATE:

  • plik MJBOOKTEMPLATE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MJBOOKTEMPLATE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MJBOOKTEMPLATE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik