• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MJ2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MJ2. Jeżeli chcesz otworzyć plik MJ2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MJ2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JPEG 2000 Motion Sequence Format (ISO 15444-3) Format N/A

Co to jest plik MJ2?

Format wideo zdefiniowany jako Motion JPEG 2000 (część 3). Zawiera sekwencję ruchu obrazów JPEG 2000. Nie dotyczy kodowania między ramkami, ale zamiast tego koduje każdą klatkę niezależnie przy użyciu kompresji JPEG 2000.

Pliki MJ2 mogą być produkowane przez aparaty cyfrowe, które przechwytują wideo. Są one również używane w medycznych i satelitarnych zdjęciach.

Jak otworzyć plik MJ2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MJ2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MJ2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MJ2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MJ2

Inne problemy z plikiem MJ2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MJ2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MJ2:

  • plik MJ2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MJ2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MJ2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik