• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MILK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MILK. Jeżeli chcesz otworzyć plik MILK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MILK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Winamp MilkDrop Plugin Configuration Format Nullsoft

Co to jest plik MILK?

Zapamiętuje ustawienia wstępne dla wtyczki Wizualizacja MilkDrop dla programu Winamp. Używa karty graficznej komputera do tworzenia wizualizacji 3D podczas odtwarzania muzyki. Animacje bazują na pobudzeniach i częstotliwościach dźwięku.

Jak otworzyć plik MILK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MILK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MILK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MILK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MILK

Inne problemy z plikiem MILK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MILK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MILK:

  • plik MILK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MILK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MILK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik